Acer Iconia One 10

Dotykový tablet pro náročnější uživatele. Sledujte úžasná videa, procházejte web a hrajte hry na skvělém 10,1″ displeji. Všechno jde rychle a hladce díky výkonnému procesoru. Vylepšená citlivost dotykového displeje tohoto tabletu vám navíc umožní ovládat, kreslit i psát s nevídanou přesností. Výkonný 64bitový čtyřjádrový procesor zajistí absolutně plynulý chod a současně využívá Android 5.1 na maximum. S tabletem Iconia One 10 se ovládání všemi deseti prsty současně stává realitou. Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnějí, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Buďte produktivnější než kdy jindy a nevynechejte žádné klepnutí. Pro data je k dispozici 16 GB interní paměti (část je využita operačním systémem). Fotografovat a pořizovat videa můžete se zabudovanou přední 2.0 Mpx nebo zadní 5.0 Mpx kamerou.

Specifikace
Operační systém: Android
Velikost paměti: 16 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu: 5 Mpx
Hmotnost: 550 g
Velikost RAM paměti: 1 GB
Typ paměti: DDR3
Úhlopříčka displeje: 10.1 palce
Rozlišení displeje: 1280 x 800

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Acer Iconia One 10 , které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)