Apple iPad Pro Wi-Fi

Tablet Apple iPad Pro s Retina displejem o rozlišení 2732×2048 px. Retina displej iPadu Pro má 5,6 miliónu pixelů – nejvyšší rozlišení ze všech iOS zařízení. Na 12,9palcové obrazovce jde střih 4K videa, příprava prezentací, řízení firmy a cokoli jiného snáz, rychleji a poutavěji. A přestavěný subsystém Multi-Touch rozšiřuje možnosti interakce s iPadem. Srdcem iPadu Pro je nový čip A9X, třetí generace naší 64bitové architektury třídy stolních počítačů. Dosahuje až 1,8násobku výkonu CPU a dvojnásobku grafického výkonu iPadu Air 2. Takže i nejnáročnější aplikace běží jako nic. Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevněji, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Díky pevnému unibody tělu působí vyváženě a bytelně. A přes všechny jeho schopnosti vás na iPadu Pro nejspíš nejvíc překvapí to, jak se vám ztratí v ruce. Čtyřmi novými hi-fi reproduktory integrovanými v unibody konstrukci vytváří iPad Pro zvuk velkolepý jako jeho displej. Nový design produkuje poutavou zvukovou scénu s trojnásobným akustickým výstupem proti iPadu Air. I přes svůj ohromný displej má iPad Pro neskutečně tenký a lehký profil – je silný jen 6,9 mm a váží 713 gramů.

Specifikace
Operační systém: iOS
Velikost paměti: 32 GB
Hmotnost: 713 g
Rozlišení zadního fotoaparátu: 8 Mpx
Velikost RAM paměti: 4 GB
Typ paměti: DDR4
Úhlopříčka displeje: 12.9 palce
Rozlišení displeje: 2048 x 1536
Typ displeje: Retina

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Apple iPad Pro Wi-Fi, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)