Asus MemoPad ME181CX-1B034A

Výkonný tablet od Asusu, který přichází se spojením zajímavých specifikací, vynikající ceny a stále oblíbenějšího 8palcového displeje.
Tablet Asus ME181CX se vyznačuje především dostatečnou 16GB interní pamětí nebo kvalitním širokoúhlým IPS displejem s moderním LED podsvícením, širokými pozorovacími úhly a vynikajícím obrazem, který je možné ovládat až 10 doteky najednou.Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
  Získáte bezvadný přehled při hraní her, sledování filmů, prohlížení fotoalb, prezentací a brouzdání po internetu komunikujte se svými známými prostřednictvím internetu a sociálních sítí. Čtěte časopisy, knihy a reference – zkrátka se s tabletem můžete vzdělávat a nejen to. Můžete se s ním i bavit. Je vhodný pro poslouchání muziky, sledování videa, hraní her, fotografování, apod.
Specifikace
Rychlý procesor pro hraní her a snadné procházení webu, moderní LED podsvícení, procesor Intel Atom Z3745 s taktem 1.33GHz (v režimu Turbo až 1.86GHz), rozlišení displeje 1280 x 800 bodů, ovládání až 10 doteky, 1GB operační paměti DDR3, 16GB interní paměti, WiFi + bluetooth 4.0, kamery 0.3MP + 2 Mpx, microUSB, čtečka karet micro SD, GPS, hm Asus ME181CX

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Asus MemoPad ME181CX-1B034A, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)