GoClever Insignia 800 WIN

INSIGNIA 800 WIN je vysoce kvalitní multimediální tablet, určený pro uživatele, kteří opravdu ocení mobilitu, nezávislost a pohodlné používání.
Tablet GOCLEVER INSIGNIA 800 se vyznačuje dostatečnou 16GB interní pamětí nebo kvalitní multidotykovou LCD obrazovkou s LED podsvícení, která značně šetří energii a prodlužuje pracovní čas. Se zařízením můžete rychle surfovat po internetu, sdílet fotografie, hrát hry, číst elektronické knihy, chatovat na facebooku, použít e-mailovou komunikaci, poslouchat hudbu nebo sledovat oblíbené filmy.Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
  Tabletu dominuje 8 „IPS displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů, který vyniká svou nízkou spotřebou, která v kombinaci s úsporným, ale přesto výkonným čtyřjádrovým procesorem Intel o taktu 1,3GH.ablet je koncipován pro nový operační systém Windows 8.1. Díky dlaždicovému uspořádání je tento systém velmi vhodný pro dotyková zařízení, zároveň jej ale lze plnohodnotně využít i pro běžný desktop.
Speficikace
Velikost displeje: 8 “
Rozlišení displeje: 1280 x 800 px
Typ displeje: IPS
Intel Processor Z3735E @ 1.3Ghz
Typ: Quad core
GPU: Intel HD Graphics
Velikost RAM: 1 GB
Velikost ROM: 16 GB

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na GoClever Insignia 800 WIN, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)