Google Nexus 7 II 16GB WiFi

Popis Google Nexus 7 II 16GB WiFi

Inteligentní, tenký a nádherný
Čistý, jednoduchý design má štíhlé tělo, tenký rámeček a matný zadní kryt příjemný na dotek. Díky němu sedí pohodlně v dlani, zatímco skvělý 7-palcový displej přináší zábavu do života.

Lehčí než kdy jindy a vydrží déle
Zcela nový Nexus 7 vážící 290 g je veliký tak, aby jse ho mohli vzít kdekoliv sebou, snadno v tašce, batohu nebo dokonce v zadní kapse. 9 hodin přehrávání HD videa a 10 hodin prohlížení webových stránek to je spousta šťávy na celý den. Inteligentní vestavěné bezdrátové nabíjení znamená, že můžete nabíjet, uchopit a jít.

Pokud vás právě tento tablet zaujal, zde najdete aktuální informace, kde jej zakoupíte za nejlepší cenu!

Fotogalerie produktu
 

Připojení odkudkoliv
Díky dvoupásmové Wi-Fi surfujte rychleji

Nejostřejší obraz
S více 2,3 miliony pixelů můžete číst text, který je ostřejší než tištěné stránky, prohlížet snímky a fotografie živější než nejkvalitnějších časopisech a sledovat filmy v kvalitě Full HD.

Rychlost a plynulost
Nexus 7 je vyroben společností ASUS a disponuje nebývalým výkonem. S čtyřjádrový procesorem Qualcomm ® Snapdragon S4 Pro ™ a 2GB RAM běží vše rychleji. Vysoce výkonná grafická karta zajišťuje hladké a plynulé zobrazování grafiky.

 

Zvuk, který vás obklopuje
Nexus 7 má stereo reproduktory a prostorový zvuk pro bohatý a působivý poslech. Vše uslyšíte jasněji.

Zachyťte každý okamžik
Videokonference a face-to-face rozhovory s rodinou a přáteli budou nepřerušované a plynulé. 5 megapixelová zadní kamera s automatickým ostřením a clonou f/2.4 vám umožní zachytit každý okamžik v kvalitních fotografiích nebo v ostrém Full HD videu.

Síla Androidu
Nexus 7 je první tablet s operačním systémem Android 4.3, nejnovější verzí světově nejpopulárnějšího mobilního operačního systému. Podělte se o svůj tablet s přáteli a rodinou – díky nastavení profilu má každý člověk svůj přizpůsobitelný samostatný přístup, včetně osobního úvodního displeje, tapety, aplikací a další. Můžete také spravovat přístup k aplikacím a obsah, který je vhodný pro každého člena rodiny.

Pokud vás právě tento tablet zaujal, zde najdete aktuální informace, kde jej zakoupíte za nejlepší cenu!

 

VIDEORECENZE

 

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Google Nexus 7 II 16GB WiFi, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)