Lenovo IdeaTab A7 59-434766

Atraktivní tablet je navržen pro zábavu v pohodlí domova i na cestách. Oproti svému předchůdci je tenčí, lehčí a hranatější tvary mu propůjčují luxusní vzhled. Tablet je perfektní volbou pro milovníky hudby a všechny, kdo při konzumaci zábavy vyžadují kvalitní ozvučení, displej špičkové technologie IPS a zároveň nechtějí za tablet platit horentní sumy.

Pokud vás tento tablet zaujal a zvažujete jeho koupi, zde naleznete info, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Fotogalerie produktu
 

Hudební nadšenci ocení kvalitní ozvučení Dolby Audio, lépe si vychutnáte své oblíbené skladby, videa i webový obsah. Při jakékoli hlasitosti čekejte věrné zvukové podání bez zkreslení. Moderní technologie displeje IPS se vyznačuje prakticky neomezenými pozorovacími úhly. Oceníte to při rodinné prohlídce fotografií z dovolené, kdy všichni uvidí realistické barvy v nezkreslené podobě. 7palcová úhlopříčka představuje ideální rozměr pro čtení elektronických knih, hraní her nebo brouzdání na internetu během cestování. Tablet se díky svým rozměrům a hmotnosti pouze 269 g skvěle drží v ruce. A při dlouhých cestách oceníte až 8hodinovou výdrž baterie.

Jedním dotykem se dostanete k tisícům her, kreativních aplikací, množství hudby a filmů na známém a téměř bezedném portálu Google Play. Samotné prostředí operačního systému Google Android 4.4 je uživatelsky propracované a velmi příjemně navržené, vše zde běží svižně. Hudba i aplikace se ukládají na 8GB vnitřní paměť, případně na microSD kartu o kapacitě až 32 GB.

Pod povrchem ukrytý čtyřjádrový procesor MediaTek MT8127 spolu s operační pamětí o kapacitě 1 GB rozpohybují vše potřebné. Přináší vyšší výkon i možnost více spuštěných aplikací najednou. Spojte se ve videohovorech s blízkými prostřednictvím přední kamerky nebo si vychutnejte bezdrátového brouzdání na internetu v pohodlí gauče díky připojení k internetu Wi-Fi. Propojení tabletu například s bezdrátovými sluchátky umožňuje technologie Bluetooth

Pokud vás tento tablet zaujal a zvažujete jeho koupi, zde naleznete info, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

VIDEORECENZE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo IdeaTab A7 59-434766, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)