Lenovo IdeaTab MiiX 80NR002TCK

Tablet a notebook zároveň. Unikátní tablet od společnosti Lenoco bezchybně pracuje se systémem Windows 8.1 a nabízí přesné ovládání. S přední a zadní kamerou s rozlišením 2 Mpx se můžete účastnit webových konferencí nebo online videohovorů, jako byste na nich byli skutečně přítomni. Tablet Lenovo IdeaTab Miix se vyznačuje především dostatečnou interní eMMC pamětí nebo kvalitním širokoúhlým IPS displejem s moderním LED podsvícením, širokými pozorovacími úhly a vynikajícím obrazem, který je možné ovládat více doteky najednou. Tablet Lenovo IdeaTab Miix se vyznačuje především dostatečnou interní eMMC pamětí nebo kvalitním širokoúhlým IPS displejem s moderním LED podsvícením, širokými pozorovacími úhly a vynikajícím obrazem, který je možné ovládat více doteky najednou. .Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevněji, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Rychlé prohlížení webu, úžasný obraz a blesková odezva byly charakteristickými znaky této řady čtyř-jádrových procesorů pro tablety již v minulosti. Nejnovější modely jsou menší a cenově dostupnější, avšak nabízí stejný výkon. Výkonný procesor s vámi udrží krok, ať už pracujete, nebo hrajete hry.

Specifikace
Operační systém: Windows 10
Velikost paměti: 64 GB
Typ procesoru: Intel Atom
Rozlišení zadního fotoaparátu: 5 Mpx
Hmotnost: 615 g
Velikost RAM paměti: 2 GB
Typ paměti: DDR3
Úhlopříčka displeje: 10.1 palce
Rozlišení displeje: 1280 x 800

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo IdeaTab MiiX 80NR002TCK, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)