Lenovo MIIX 80HV004NCK

Nadstandardně vybavený tablet s operačním systémem Windows 8.1, jenž zaujme hlavně excelentní výdrží na nabití (až 10 hodin na nabití) a nádherným full HD displejem. Díky této kombinaci se jedná o jeden z vůbec nejlépe vybavených Windows 8.1 tabletů pro práci.
Miix 3 je perfektní společník na cesty připravený pro každou situaci, který svými funkcemi nahradí hůře přenosný notebook. Navíc je možné Miix 3 pořídit ve výhodném balení společně s klávesnicí.

Fotogalerie produktu
  Pomocí odnímatelné dokovací stanice s klávesnicí – která byla navržena pro dokonalé pohodlí a přesnost – lze v mžiku přecházet z režimu Tablet do režimu Notebook.

Tablet pohání čtyřjádrový Intel Atom Z3735F (Bay Trail) o maximálním taktu až 1,83 GHz. Procesoru pak napomáhá grafický čip Intel HD Graphics známý například z procesorů Intel Core i3, i5 a i7 a 2 GB paměti RAM. Díky tomu poskytuje dostatek výkonu i pro náročnější úkony. Zahrajete si na něm dokonce i starší hry.

WiFi umožňuje připojení k internetu. Tablet se dá také velmi jednoduše připojit k počítači přes microUSB konektor s podporou OTG – můžete tak k němu bez problémů pomocí redukce připojit například flash disk nebo další externí zařízení. S Bluetooth v moderní verzi 4.0 zase můžete jednoduše přenášet soubory mezi více zařízeními.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)