Lenovo MIIX 80JB001JMK

Šikovný a komfortní tablet Lenovo IdeaTab Miix 3 je skvělé mobilní řešení pro každého, kdo si chce užít zábavu na cestách nebo například v pohodlí domova. Tablet kombinuje silnou baterii a nevšedním provedení s důrazem na mobilitu a flexibilitu. Výsledek je opravdu profesionální.

Ikonou tabletu je displej. Ten je extra jemný IPS o velikosti 7,85“ a rozlišením 768×1024 obrazových bodů. Krásný a jasný obraz v živých barvách. Displej podporuje multidotykové ovládání. Na přední a zadní straně je umístěna 2 MPx videokamera pro konferenční hovory a on-line chatování.

Pokud vás tento tablet zaujal a zvažujete nákup, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Inovovaný operační systém Windows 8.1

Přístroj je poháněn operačním systémem Microsoft Windows ve verzi 8.1, který oproti předchozím verzím je více přizpůsoben pro chod tabletu. Přináší velké množství rozšíření a líbivou grafiku uspořádanou do volitelných dlaždic, kde budete mít plný přehled nad sociálními sítěmi nebo příchozími emaily. Přes službu Windows Store se nyní dostanete k mnoha aplikacím a unikátnímu obsahu. S novou aktualizací přišlo i lepší provázání s účtem Microsoft. Vaše soubory, kontakty a aplikace jsou teď mnohem lépe dostupné a budete je mít vždy plně k dispozici. Nový prohlížeč Internet Explorer 11 od Microsoftu je rychlejší, bezpečnější a intuitivnější.

Tablet je poháněn výkonným čtyřjádrovým procesorem Intel Atom s frekvencí až 1,83GHz při přetaktování v Turbo režimu. Kombinace 2GB operační paměti s taktem 1600MHz a vnitřní paměť o velikosti 32GB je vhodné zázemí pro vaše aplikace a jejich chod. Vždy lze kapacitu pro vaše data rozšířit pomocí microSD karet. Z další výbavy nabízí tablet konektor microUSB a 3.5mm audiokonektor pro připojení sluchátek nebo mikrofonu. Wi-Fi modul podporující standardy 802.11 a/b/g/n a podpora Bluetooth 4.0.

V přístroji je osazena dvoučlánková Li-Polymer 15Wh baterie, se kterou tablet vydrží až 5 hodin plného provozu bez nutností nabíjet.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

Pokud vás tento tablet zaujal a zvažujete nákup, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

VIDEORECENZE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo MIIX 80JB001JMK, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)