Lenovo Yoga 10 59-426287

Lenovo Yoga 10 59-426287
První generace Yoga tabletu byla revoluční. N a první pohled vypadala podivně, kvůli válcovité baterii, ale na první dotyk už vzbuzovala velký zájem. Překvapivě dobré držení tabletu, a současně velká výdrž, to byla od Lenova trefa do černého. Lenovo Yoga 2 se poučil z chyb svého předchůdce, ale zachoval si již ověřenou ergonomii a něco málo k ní ještě přidal.

Fotogalerie produktu
  Rozlišení IPS displeje tabletu Yoga Tablet 10 Full HD tak není 1920 x 1080, ale 1920 x 1200. Vedle toho tento tablet slibuje rychlý procesor, ostrý obraz vestavěné kamery a také až 18 hodin výdrže na baterii. A že jde o vícerežimový tablet, můžeme jej použít více způsoby, respektive nám jeho stojan umožní jej posadit do více poloh.
Pro tablety Yoga typické tři způsoby použití Podrž, Postav a Polož, byly rozšířeny o další P – Pověs. Možná až nečekaně praktická tato funkce je. Stojánek je možné vyklopit do téměř vodorovné polohy a šikovný otvor umožňuje zavěšení na zeď nebo věšák. Baterie je stále zabudována ve válci. Neotřelý design je poznávacím znamením tabletů Yoga.

VIDEORECENZE

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)