Lenovo Yoga 10 ZA0H0008CZ

Yoga Tab 3 10 – tablet s 4 jádrovým procesorem o frekvenci 1,30 Ghz. Fotoaparát tabletu Yoga Tab 3 10 lze otáčet v rozsahu 180 stupňů. Lepší obrazová kvalita v jakémkoli úhlu, lepší hovory přes Skype, lepší selfie. Celkově kreativnější přístup k používání fotoaparátu v tabletu.Stojan na zadní straně zařízení umožňuje používat tablet několika způsoby: Podrž, Postav, Polož a Pověs.To znamená, že máte k dispozici čtyři různé způsoby použití tabletu pro přehrávání multimediálního obsahu, hraní her a další činnosti.Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Ponořte se do atmosféry vašich oblíbených filmů s dokonalým prostorovým zvukem Dolby Atmos®.Užijte si nový způsob pořizování fotografií nebo chatování na Skype s 8MPx fotoaparátem, který můžete otáčet až o 180°.Rozumně zkombinovat výdrž a výkon se často nepodaří. Mnoho tabletů sice nabízí vysoký výkon, ale za 5 hodin jsou vybité. Jiné zase vydrží na nabití pracovat 10 hodin, ale výkonu je málo.Místo stylusu můžete k ovládání dotykové obrazovky tabletu Yoga Tab 3 10 použít jakýkoli vodivý předmět – běžné pero, tužku, nebo dokonce kouzelnou hůlku :-)

Specifikace
Operační systém: Android
Velikost paměti: 16GB
Typ procesoru: Intel Atom
Hmotnost: 655g
Rozlišení zadního fotoaparátu: 8Mpx
Slot pro paměťovou kartu: ano
Velikost RAM paměti: 1GB
Typ paměti: DDR3
Úhlopříčka displeje: 10.1 palce
Rozlišení displeje: 1280 x 800
Typ displeje: IPS
Kapacita baterie: 8400 mAh

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo Yoga 10 ZA0H0008CZ, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)