Recenze Alcatel OneTouch PIXI 10 s klávesnicí od 3 356 Kč

Alcatel OneTouch PIXI 10 s klávesnicí

Fotogalerie produktu
 

Elegantní tvar

Konstrukce modelu ALCATEL ONETOUCH PIXI 3 je vyrobena z tvrdého polykarbonátového materiálu a díky svým praktickým rozměrům a váze dokonale padne do ruky. Práce se tak stává pohodlnější a díky uživatelské nadstavbě také praktičtější.

Obrazovku si můžete upravit dne svého, tím pádem jste informování o všem co vás zajímá ať už dění ve světě, doma nebo v ekonomice.

Svižný chod

V tabletu se skrývá čtyřjádrový procesor MediaTek MT8127 s frekvencí 1,3Ghz, který zaručuje plynulý chod operačního systému. Procesoru sekunduje výkonný grafický akcelerátor a operační paměť DDR3 1GB RAM, nemusíte se bát náročnějších operací nebo naplno využít rozsáhlý multitasking, který systém Android nabízí.

Pro data slouží úložistě s kapacitou 8GB a možností dalšího rozšíření pomocí microSD paměťových karet až do velikosti 64GB.

Vše zkrátka běží brilantně rychle!

Funkce, které oceníte

Kromě velkého a velmi kontrastního TFT displeje, který má úhlopříčku 10 palců nabízí funkci MultiTouch pro ovládání až 5ti prsty. Tuto funkci využijete zejména při prochízení webu, kreslení nebo přesouvání položek.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)