Recenze Alcatel OneTouch PIXI 10 s klávesnicí od 3 356 Kč

Alcatel OneTouch PIXI 10 s klávesnicí

Fotogalerie produktu
 

Elegantní tvar

Konstrukce modelu ALCATEL ONETOUCH PIXI 3 je vyrobena z tvrdého polykarbonátového materiálu a díky svým praktickým rozměrům a váze dokonale padne do ruky. Práce se tak stává pohodlnější a díky uživatelské nadstavbě také praktičtější.

Obrazovku si můžete upravit dne svého, tím pádem jste informování o všem co vás zajímá ať už dění ve světě, doma nebo v ekonomice.

Svižný chod

V tabletu se skrývá čtyřjádrový procesor MediaTek MT8127 s frekvencí 1,3Ghz, který zaručuje plynulý chod operačního systému. Procesoru sekunduje výkonný grafický akcelerátor a operační paměť DDR3 1GB RAM, nemusíte se bát náročnějších operací nebo naplno využít rozsáhlý multitasking, který systém Android nabízí.

Pro data slouží úložistě s kapacitou 8GB a možností dalšího rozšíření pomocí microSD paměťových karet až do velikosti 64GB.

Vše zkrátka běží brilantně rychle!

Funkce, které oceníte

Kromě velkého a velmi kontrastního TFT displeje, který má úhlopříčku 10 palců nabízí funkci MultiTouch pro ovládání až 5ti prsty. Tuto funkci využijete zejména při prochízení webu, kreslení nebo přesouvání položek.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)