Samsung GALAXY Tab SM-T320

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 má velký displej s ohromujícím množstvím pixelů

Tablet je vybaven velkým displejem s úhlopříčkou 8.4 palců a obrovským WQXGA rozlišením 2560 x 1600 bodů, které dohromady na této ploše dokážou zobrazit až 4 miliony pixelů. Díky tomu si můžete dopřát vysoce kvalitní přehrávání videa doplněné ještě vestavěnými stereo reproduktory. Vysoké rozlišení a také větší pracovní plocha napomáhají použití tabletu například na pracovních cestách, kde se Vám bude přístroj hodit například na vytváření nebo čtení nejrůznějších dokumentů.

Funkce vzdálený počítač

Tato nová funkce umožňuje přistupovat k Vašemu počítači doma či v kanceláři kdykoli a kdekoli, prostřednictvím tabletu Galaxy Tab Pro 8.4. Díky tomu můžete přistupovat ke svému počítači a pracovat se všemi jeho soubory a obsahem, snadno upravovat a ukládat soubory pomocí počítačových programů v počítačích se systémem Windows i Mac.

Pokud vás model tohoto špičkového tabletu zaujal a zvažujete jeho koupi, info, kde jej zakoupíte nejlevněji, najdete zde !

Fotogalerie produktu
 

Pracujte efektivně

Velká obrazovka a také dostatečný výkon přístroje vytvářejí z tabletu ideálního společníka na vaše cesty. Můžete si na něm například spustit velkou klávesnici, se kterou díky své velikosti budete mít ideální nástroj pro psaní nejrůznějších textů a poznámek. Díky možnosti psaní všema deseti prsty se tablet hodí i pro psaní poznámek například na vysoké škole. Výhodou je i extra tenké tělo se tloušťkou pouze 7,2mm.

Zkvalitněte vaše porady

Tento tablet nabídne také novinku v podobě funkce e-Meeting, která vaše klasické porady umožní pořádat efektivněji a ekologičtěji. Funkce je dostupná prostřednictvím WiFi sítě ke které musí být každý z účastníků připojen. Pořadatel porady může kreslit a psát na plochu a sdílet data ostatním účastníkům, po skončení porady lze vše presentované uložit a poslat účastníkům.

Dvojice kamer

Tablet je vybaven dvojicí kamer, kde v přední části je umístěná výkonná 2MP kamera, která umožňuje komunikovat prostřednictvím internetu až ve vysokém FullHD rozlišení. Díky tomu budete daleko lépe snímáni a zlepšíte si tím Vaši internetovou komunikaci s přáteli nebo rodinou. Zadní strana tabletu je vybavena extra výkonnou kamerou s rozlišením 8MP doplněnou ještě o LED blesk. Díky tomu budete moci pořizovat velmi kvalitní záběry i za nepříznivých světelných podmínek a natáčet videa ve vysokém rozlišení plné drobných detailů.

Klíčové vlastnosti

Výkonný tablet je poháněn výkonným čtyřjádrovým procesorem pracujícím na frekvenci 2.3 GHz doplněným 2GB operační pamětí. O zobrazení dat a pohodlné ovládání se stará velký 8.4″ LCD displej s vysokým WQXGA rozlišením 2560 x 1600 bodů. Data se ukládají na 16GB interní paměti, kterou lze rozšířit v případě potřeby prostřednictvím microSD paměťových karet s velikostí až 64GB. Tablet je dále vybaven funkcí Remote PC, dvojicí webkamer 8MP + 2MP, a vestavěným GPS přijímačem, který Vám může pomoci při navigaci v terénu. Připojit se k internetu můžete prostřednictvím bezdrátové WiFi sítě standardu 802.11 a/b/g/n/ac. Připojení nejrůznějších periferií provedete přes bezdrátové bluetooth rozhraní verze 4.0. K počítači se můžete připojit prostřednictvím rychlého USB 2.0 konektoru s podporou OTG.

Rozměry výrobku jsou 219 x 128,5 x 7,2 mm a jeho hmotnost je 331 gramů. O napájení se postará nabíjecí Li-ion baterie s kapacitou 4800mAh. Na přístroji je předinstalován oblíbený operační systém Android 4.4 KitKat.

Společně s tímto špičkovým tabletem máte také možnost využívat prémiových aplikací zdarma. Jejich přehled je možné nalézt na stránkách výrobce zde.

Pokud vás model tohoto špičkového tabletu zaujal a zvažujete jeho koupi, info, kde jej zakoupíte nejlevněji, najdete zde !

VIDEORECENZE

 

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Samsung GALAXY Tab SM-T320, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)