Lenovo IdeaTab S5000 59-392128

IdeaTab S5000 je 7″ štíhlý, lehký a komfortní tablet s výkonným čtyřjádrovým procesorem, dodávajícím výkon, který budete potřebovat, abyste si mohli užít nejnovější aplikace a hry v systému Android 4.2. Jedná se o vynikající mobilní řešení pro každého, kdo si chce užít zábavu na cestách.Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Jasný displej

Tablet je vybaven dotykovým 7″ IPS displejem s výbornými barvami, širokými pozorovacími úhly a přirozeným zobrazením. Displej má úhlopříčku 7″ s vysokým rozlišením 1280 x 800 bodů, čímž dokáže vytvořit příjemně ostrý obraz. Displej disponuje dotykovou vrstvou pro ovládání prsty.

Skvělá zábava

Tablet se vyznačuje řadou multimediálních funkcí pro zábavu a volný čas. Solidní výkon lze využít pro hraní her a přehrávání multimédií. Nechybí 1,6megapixelová videokamera pro konferenční hovory a on-line chatování, zadní 5MPix fotoaparát s automatickým ostřením, stereo reproduktory a samozřejmě WiFi pro přístup na internet.

Nejoblíbenější platforma na světě

Tablet využívá populární operační systém Android 4.2 pro mobilní zařízení. Ten mimo jiné nabízí inteligentní notifikace umožňující rychlou práci s událostmi, nádherné nové widgety, s nimiž budete mít dokonalý přehled o všech důležitých informacích, nebo možnost snadného přizpůsobení domovské obrazovky pomocí přetažení. Systém Android je nyní rychlejší a intuitivnější než kdykoli předtím.

Podpora USB OTG

Tablet podporuje USB OTG ( On The Go) pro nabíjení a připojení ostatních zařízení jako například USB paměťové zařízení. (vyžaduje speciální OTG kabel).

Klíčové vlastnosti

Tablet Lenovo IdeaTab S5000 je poháněn čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1.2 GHz. Procesor je doplněn operační pamětí 1GB LP-DDR2 a pro data a aplikace je k dispozici interní paměť 16GB (e-MCP). Multi-dotykový 7″ displej má rozlišení 1280 x 800 bodů. Ke komunikaci s okolím poslouží bezdrátové technologie WiFi 802.11b/g/n a rozhraní Bluetooth verze 4.0. Pro zjištění aktuálních souřadnic můžete využít zabudovaného GPS přijímače. V přední části se nachází 1.6 MPix fotoaparát a v zadní 5 MPix fotoaparát. Správu aplikací zajistí mobilní systém Android 4.2.Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo IdeaTab S5000 59-392128, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)