Recenze Lenovo IdeaTab A7 59-444625 již od 2199 Kč

S hmotností pouhých 269 g a tloušťkou 9,3 mm je tablet TAB 2 A7–20 ideální pro čtení, poslech hudby, sledování filmů nebo prohlížení webových stránek na cestách. Je tak lehký, že o něm při přepravě v brašně pravděpodobně nebudete ani vědět. Zadní fotoaparát s rozlišením 2 Mpx umožňuje pořizovat pomocí tabletu TAB 2 A7–20 nádherné fotografie. Kromě toho je k dispozici i přední fotoaparát a 32 GB rozšiřitelné úložiště, abyste mohli pořizovat a sdílet fotografie bez omezení. Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevněji, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

IPS displej tabletu Lenovo TAB 2 A7–20 s vysokým rozlišením (1024 × 600) nabízí obraz se zářivými a věrnými barvami ve vnitřních i venkovních prostorách. Tato obrazovka využívá sklo Infinity Glass, které překrývá celý přední panel tabletu a rozšiřuje tak zorné pole. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly umožňující pohodlné sledování HD videí. Díky velmi tenké a vysoce transparentní dotykové obrazovce je navíc zobrazení detailnější a ostřejší.

Specifikace:
Výrobce: Lenovo
Operační systém: Android
Velikost paměti: 8 GB opravit
Hmotnost: 269 g opravit
Rozlišení zadního fotoaparátu: 2 Mpx
Typ procesoru: MediaTek MT8127

Videorecenze:

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Lenovo IdeaTab A7 59-444625, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)