Sony Xperia Z3 Compact Tablet SGP611CE

Velmi výkonný tablet s extra tenkým tělem a vysokou odolností vybavený novým PS4 Remote Play režimem pro hraní her z oblíbené konzole. Vybavený čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801.
Nedovolte své konzoli, aby rozhodovala o tom, kde budete hrát. Díky režimu Remote Play systému PS4™ můžete hru souvisle přepínat z konzole systému PS4™ do tabletu, a přenést si ji tak do vedlejší místnosti. Stačí připojit zařízení Xperia™ Z3 Tablet Compact k síti Wi-Fi® a hrát pomocí ovladače DUALSHOCK®4.Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
  Zařízení Xperia™ Z3 Tablet Compact lze použít jako sekundární obrazovku k zobrazení obsahu, jako jsou mapy, nebo k náhledu pod různými úhly. Druhou obrazovku je také možné použít ke komunikaci s vaší sítí přátel PSN, nákupu her, a ještě mnohem více.Nízká úroveň baterie, ale stále máte spoustu věcí na práci? Přepněte do režimu rozšířeného používání a získejte 14 % času používání navíc. Režim rozšířeného používání přizpůsobí výkon telefonu, aby zpomalil vybíjení baterie, když nejste v pohotovostním režimu.
Specifikace
Display: IPS display s TriluminosTM a X-RealityTM for Mobile o velikosti 8″ s rozlišením 1920 x 1200.
Operační systém: Android™ 4.4 (KitKat)
Procesor: 2.5 GHz Qualcomm Snapdragon 801 Quad-core, GPU Adreno 330
RAM: 3GB
Kapacita interní paměti: 16 GB. Slot na micro SD karty. Max 128GB
Rozhraní: MHL 3.0 s micro USB-B OTG, 3,5 mm, 5kolíkový audiokonektor s podporou pro DNC, magnetický konektor

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Sony Xperia Z3 Compact Tablet SGP611CE, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)