Lenovo MiiX 59-401644

Lenovo IdeaTab MiiX 2

Tablet IdeaTab MiiX 2 od společnosti Lenovo je další tablet vybavený operačním systémem Windows 8.1, který přináší pokročilou podporu dotykového ovládání a v balení naleznete i základní kancelářský balíček Office. Řada těchto tabletů představuje výkonné stroje pro hraní her nebo rychlého procházení internetu. Tablet disponuje malými rozměry a díky tenkému tělu s tloušťkou pouze 7,6 mm se velmi snadno přenáší. Dlouhou výdrž i na cestách zajistí vestavěná dobíjecí Li-pol baterie s vysokou kapacitou. Jistě také oceníte předinstalovanou verzi kancelářského software Microsoft, který umožní uživatelům pracovat s přístrojem kdekoli s množstvím dokumentů stejně tak, jak jsou zvyklí.

Pokud vás tento model tabletu zaujal, zde najdete informace, ve kterém obchodě jej můžete zakoupit nejlevněji!

Fotogalerie produktu
 

Vynikající přednosti

Tablet Lenovo IdeaTab MiiX 2 se vyznačuje především dostatečnou 32GB interní SSD pamětí nebo kvalitním širokoúhlým IPS displejem s moderním LED podsvícením, širokými pozorovacími úhly a vynikajícím obrazem, který je možné ovládat více doteky najednou. Získáte bezvadný přehled při hraní her, sledování filmů, prohlížení fotoalb, prezentací a brouzdání po internetu. Přístroj je poháněn výkonným čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3740, který pracuje na frekvenci 1.33GHz (až 1.86GHz v režimu turbo) a je doplněn o 1MB L2 Cache paměti. Samozřejmostí je také vestavěný GPS modul, díky kterému můžete během chvíle proměnit Váš tablet v kvalitní navigaci.

Snadná práce

Tablet je pro práci vybaven kvalitním multidotykovém displejem s vysokým rozlišením a širokými pozorovacími úhly. Již od výrobce je přeinstalovaný nový operační systém Windows 8.1, který podporuje dotykové ovládání, ale zároveň umožňuje spustit i klasické kancelářské programy jako Váš osobní počítač. Příkladem může být možnost pracovat v kancelářském balíčku Office, který je v přístroji obsažen ve verzi Home and Student 2013. Spouštět lze samozřejmě i jiné programy určené pro operační systém Windows 8.1 a tím posunout hranice používání mobilních zařízení.

Kvalitní IPS displej, webkamera a dokonalý zvuk

Excelentní obraz nabízí moderní displej s IPS technologií. Tento 8″ displej s vícedotykovým ovládáním poskytuje rozlišení 1280 x 800 bodů a vynikající pozorovací úhly. V tabletu se nacházejí dvě integrované kamery. Přední kamera má rozlišení až 2MP a poskytuje velmi ostrý obraz při nejrůznějších video konferencích. Zvuk při komunikaci snímá integrovaný mikrofon. Na zadní straně se nachází 5MP kamera, kterou je možné pořizovat velmi kvalitní fotografie nebo nahrávat videa. O skvělý zvuk se starají integrované stereo reproduktory.

Windows 8.1

Přístroj pohání nový operační systém z dílen společnosti Windows. Konkrétně se jedná o Windows 8.1, který oproti předchozím verzím přináší velké množství rozšíření a líbivou tabletovou grafiku s interaktivními dlaždicemi, kde budete stále v obraze co se děje na sociálních sítích, nebo budete informováni o příhodu emailu. S novinkami, jako je úvodní obrazovka, ovládací tlačítka, účet Microsoft nebo služba Windows Store bude práce pohodlnější než kdykoli dříve. Systém je již v základu vybaven řadou aplikací, ale se službou Windows Store můžete získat mnoho dalších. Vaše kontakty, soubory, aplikace, nastavení i weby můžete mít vždy po ruce s účtem Microsoft. K dispozici máte i nový webový prohlížeč Internet Explorer 10, který je rychlejší, bezpečnější a intuitivnější.

Pracujte efektivněji pomocí balíčku Office Home & Student 2013

V balení se nachází i velmi užitečná kancelářská aplikace od společnosti Microsoft Office Home & Student 2013, která obsahuje nejčastěji v domácnostech používané programy Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Budete tak moci daleko efektivněji využívat tablet pro různou kancelářskou práci.

 

Klíčové vlastnosti

V atraktivním šasi je uložen mobilní čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3740 s frekvencí 1.33 GHz (v režimu Turbo až 1.86GHz), který je podpořen operační pamětí DDR3 o velikosti 2048MB. O zobrazení se stará širokoúhlý, multidotykový IPS displej s úhlopříčkou 8″ a s rozlišením 1280 x 800 bodů. Displej je možné ovládat více prsty najednou, čímž se zvýší značně ovladatelnost tabletu. Data můžete ukládat na 32GB SSD disk, nebo pokud by kapacita nedostačovala, můžete ji rozšířit pomocí micro SD paměťových karet. Pro fotografování a pořizování videozáznamu je v přední části zabudovaná webkamera s rozlišením snímače 2Mpx a v zadní se nachází 5MP kamera. Samozřejmostí je bezdrátové připojení WiFi b/g/n, které zajistí, že budete neustále v kontaktu. Nejrůznější periferie připojíte pomocí bezdrátového Bluetooth rozhraní verze 4.0. Nechybí ani rozhraní microUSB 2.0 nebo vestavěný GPS modul, díky kterému můžete během chvíle proměnit Váš tablet v kvalitní navigaci.

Pokud vás tento model tabletu zaujal, zde najdete informace, ve kterém obchodě jej můžete zakoupit nejlevněji!

 

VIDEORECENZE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo MiiX 59-401644, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)