PocketBook SURF pad 2

PocketBook SURFpad 2
Má být oblíbeným zařízením aktivních, mobilních a pokrokových uživatelů! Obrovské množství předinstalovaných aplikací, služeb a zábavní obsah vám pomohou dokonale se vypořádat s jakýmkoli problémem
Elegantní a ergonomické tělo PocketBook SURFpad 2 je v černé barvě.

Fotogalerie produktu
  Přední strana zařízení je osazena kamerou a dvojicí reproduktorů. Na pravém panelu je 3,5 mm audiovýstup, vstup pro mikrofon, konektor mini HDMI, Micro USB, slot karty microSD (typ Push-Push, podpora SDXC a SDHC až do velikosti 2TB).
Vícesenzorový sedmipalcový HD IPS displej s rozlišením 1280 * 800 pixelů zajišťuje maximální zážitek při sledování videa. Technologie IPS (In-Plane Switching) podává jasný obraz s vynikajícími barvami prakticky z jakéhokoli úhlu.
Rozměry jsou 194 * 121 * 9,9, hmotnost: 300g. Není to sice o hmotnosti nebo o velikosti, je ale správné zmínit se o tom, že je tak lehký a tenký, že si skoro budete myslet, jako byste webem surfovali na listu papíru. A tohle budete používat každý den.
Neuvěřitelně rychlý dvoujádrový procesor 1,5 GHz a 1 GB operační paměti poskytují okamžitou zpětnou vazbu k jakékoli aplikaci, ale také simultánní provádění více úkolů a neustálé přehrávání jakýchkoli kvalitních videosouborů.

VIDEORECENZE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na PocketBook SURF pad 2, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)