Tablet Lenovo TAB 2 A7-10

Tablet Lenovo TAB 2 A7-10
Cenově i designově atraktivní tablet od Lenova, který i přes mimořádně příznivou cenu nabízí velmi zajímavou výbavu. Základem je kompaktní displej o velikosti 7 palců, který do vínku dostal prémiovou IPS technologii.Pokud vás tento špičkový tablet zaujal a zvažujete jeho koupi, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Tablet je perfektní volbou pro milovníky hudby a všechny, kdo při konzumaci zábavy vyžadují kvalitní ozvučení, displej špičkové technologie IPS a zároveň nechtějí za tablet platit horentní sumy.Díky 7″ displeji padne tablet výborně do ruky. Je kompaktní, ale zároveň dost velký na to, abyste mohli pohodlně surfovat po internetu, sledovat filmy i pracovat. Rozlišení displeje 1024 × 600 pixelů, u takto velké úhlopříčky stačí na komfortní využívání. Zobrazuje živé a syté barvy i na přímém slunci, díky prémiové IPS technologii je černá barva opravdu černá.
Tablet využívá populární operační systém Android 4.4 KitKat pro mobilní zařízení. Ten mimo jiné nabízí inteligentní notifikace umožňující rychlou práci s událostmi, nádherné nové widgety, s nimiž budete mít dokonalý přehled o všech důležitých informacích, nebo možnost snadného přizpůsobení domovské obrazovky pomocí přetažení. Systém Android je nyní rychlejší a intuitivnější než kdykoli předtím.

VIDEORECENZE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Tablet Lenovo TAB 2 A7-10, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 3.5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)