Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi SM-T560NZKAXEZ

Tablet Galaxy Tab E se skvělým designem, neuvěřitelnou praktičností a při tloušťce 8,5 mm a hmotnosti 490 g je dokonale přenosný. Jedinečné pouzdro se zadní stranou z neklouzavého materiálu připomínajícího tkaninu poskytuje bezpečný a pohodlný úchop.Na cestách vám skvěle poslouží i dvojice integrovaných fotoaparátů s automatickým ostřením, kterými zachytíte jakékoli okamžiky. Pakliže se zrovna nebudete zaobírat focením, díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru je možné zahrát si i novější hry, nebo tablet využít k práci. Zde oceníte funkci rozdělení obrazovky na dvě nezávislé části a podporu plného multitaskingu, čili možnost spustit více aplikací naráz.Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Abyste nemuseli být v neustálém dosahu internetu, všechna data si můžete nahrát na až 128 GB velkou kartu.Máte problémy se zvládnutím tolika nových funkcí vašeho nového tabletu Galaxy Tab E? Není třeba se trápit, a to díky aplikaci Samsung Smart Tutor – dálkově ovládané nápovědě poskytované týmem zasvěcených technických odborníků.S režimem rozdělené obrazovky můžete na velkém 9,6″ displeji zpracovat více úloh současně. Funkce více oken umožňuje pracovat ve dvou aplikacích zároveň, můžete maximalizovat svou produktivitu a šetřit drahocenný čas. 4jádrový procesor s taktem 1.3 GHz a 1.5 GB operační paměti.

Specifikace
Rozlišení displeje: 1280 x 800
Interní paměť: 8GB
GPS: Ano
Frekvence procesoru: 1 300 Mhz
Počet jader: 4
Úhlopříčka displeje: 9,6″
Interní paměť: 8GB
Čtečka paměťových karet: Ano
Externí paměťový slot max: 128GB
Velikost operační pamět: 1.5GB
Typ paměti: DDR3

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi SM-T560NZKAXEZ, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 2.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)