Samsung Galaxy Tab S2 9.7

Galaxy Tab S2 je navržen pro maximální komfort a flexibilitu i na vašich cestách. Díky neuvěřitelně útlému tělu a mimořádně nízké váze již nemusíte uvažovat o tom, že by vám tablet někde překážel. 5,6 milimetru tenký hliníkový profil si totiž najde místo téměř všude. V případě Tab S2 můžete počítat s dvojící výtečných kamer. Na čelní straně vás bude pozorovat 2,1 MPx oko, které přímo vybízí na pohodové večerní klábosení s blízkými či na nutné pracovní videokonference. Naopak zadní fotoaparát o rozlišení 8 MPx bude dokumentovat vaše nevšední i každodenní zážitky. Pokud se vám tento tablet zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnějí, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

V jeho nitru pracuje 8 jader rozdělených na 2 skupiny. První z nich nese označení Cortex A53 s frekvencí 1,3 GHz, druhá Cortex A57 banda pracuje s rychlostí 1,9 GHz. Pro lepší možnosti správy má Galaxy Tab S2 snímač otisků prstů, který zajišťuje bezproblémové ověření uživatele. Tento pokročilý zabezpečovací senzor nyní nabízí snadný přístup k zařízení jednoduchým stiskem tlačítka Home. Možnosti efektivně spravovat zařízení jsou posíleny také skrze Smart Manager, který automaticky zobrazuje nastavení přístroje včetně stavu baterie nebo dostupnosti úložiště a RAM.

Specifikace
Velikost RAM paměti: 3 GB
Displej: 9.7 palce
Rozlišení displeje: 2048 x 1536
Typ displeje: Super AMOLED
Výdrž baterie: 12 hodin
Kapacita baterie: 5870 mAh

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Samsung Galaxy Tab S2 9.7 , které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 1.5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)